Directie

Hamit Karakus

Hamit Karakus

Algemeen directeur

Team Wonen en Wijken

Anne-Jo Visser

Anne-Jo Visser

Programmamanager

06 22 93 71 17

Frank Wassenberg

Frank Wassenberg

Senior projectleider

06 57 94 35 92

Niels Gastkemper

Niels Gastkemper

Junior projectleider

06 23 01 27 90

Anouk Corèl

Anouk Corèl

Senior projectleider

06 83 17 14 95

Jeroen van der Velden

Jeroen van der Velden

Projectleider

06 57 94 22 58

Vera Beuzenberg

Vera Beuzenberg

Projectleider

06 83 17 13 69

Matthijs Uyterlinde

Matthijs Uyterlinde

Senior projectleider

06 57 94 17 48

Marieke Jonker-Verkaart

Marieke Jonker-Verkaart

Projectleider

06 57 94 22 83

Tineke Lupi

Tineke Lupi

Projectleider

06 57 94 37 51

Irene Bronsvoort

Junior projectleider

06 35 11 58 00

Yvette Bottenberg

Projectleider

06 35 11 58 01

Fons Lustenhouwer

Fons Lustenhouwer

Senior projectleider

06 53 38 90 17

Hanneke Schreuders

Hanneke Schreuders

Projectleider

06 17 85 48 53

Alle medewerkers team Wonen en Wijken

Team Sociaal

Helga Koper

Helga Koper

Programmamanager

06 35 11 58 14

Razia Ghauharali

Razia Ghauharali

Senior projectleider

06 57 94 17 18

Anne-Marie Rijssenbeek

Anne-Marie Rijssenbeek

Projectleider

06 57 94 37 65

Ruud Dorenbos

Ruud Dorenbos

Senior projectleider

06 35 11 58 04

Darko  Lagunas

Darko Lagunas

Junior projectleider

06 57 94 21 04

Radboud Engbersen

Radboud Engbersen

Senior projectleider

06 19 87 24 64

Femke Bax

Femke Bax

Projectleider

06 57 94 39 04

Netty van Triest

Netty van Triest

Senior projectleider

06 57 94 35 26

Annette Duivenvoorden

Annette Duivenvoorden

Projectleider

06 35 11 58 12

Lydia Sterrenberg

Lydia Sterrenberg

Senior projectleider

Alle medewerkers team Sociaal

Team Ruimte en Economie

Nico van Buren

Nico van Buren

Programmamanager

06 23 01 28 28

Anne Heeger

Junior projectleider

06 57 94 18 66

Koos van Dijken

Koos van Dijken

Senior projectleider

06 35 11 58 15

Barbara Heebels

Barbara Heebels

Projectleider

06 23 01 27 99

Sabina Gietema

Sabina Gietema

Projectleider

06 57 94 19 33

Maarten Hoorn

Maarten Hoorn

Projectleider

06 10 15 67 08

Hanneke van Rooijen

Hanneke van Rooijen

Projectleider

06 57 94 18 91

Joost van Hoorn

Joost van Hoorn

Projectleider

06 57 94 36 56

Myrna Spil

Myrna Spil

Senior projectmanager

06 35 11 58 03

Suzanne Bleijenberg

Suzanne Bleijenberg

Junior projectleider

06 23 01 27 93

Arjan Raatgever

Arjan Raatgever

Senior projectleider

06 57 94 39 38

Piet Korporaal

Piet Korporaal

Projectleider

06 83 17 14 81

Denise Vrolijk

Denise Vrolijk

Projectleider

06 57 94 17 63

Wim Oosterveld

Wim Oosterveld

Senior projectleider

06 19 91 28 29

Marloes Hoogerbrugge

Marloes Hoogerbrugge

Projectleider

06 57 94 21 69

Esther Slegh

Esther Slegh

Junior projectleider

06 57 94 33 96

Alle medewerkers team Ruimte en Economie

Samenwerking partners Platform31

Henk Jan Bierling

Henk Jan Bierling

Programmamanager partners

06 57 94 35 73

Team Europa

Frieda Crooy

Frieda Crooy

Projectleider

06 20 01 28 71

Nadia  Petkova

Nadia Petkova

Medewerker

06

Team Bedrijfsvoering

Frank van der Knaap

Frank van der Knaap

Manager bedrijfsvoering

06 51843280

Jurgen van den Brand

Jurgen van den Brand

Webmaster

070 302 84 84

Agaath Grootjans

Agaath Grootjans

Controller

06 83 17 13 57

Wendy van der Kooij

Wendy van der Kooij

Secretaresse

06 57 94 20 25

Wim Vierling

Wim Vierling

Redacteur

06 57 94 36 31

Jean-Pierre Martineau

Jean-Pierre Martineau

Medewerker ICT

Jacqueline Ravensbergen

Jacqueline Ravensbergen

Medwerker HRM

070 30 28 484

Helen van Kan

Helen van Kan

Secretaresse

Hans Albers

Hans Albers

Administrateur

06 51 22 20 45

Anja van de Velde

Anja van de Velde

Secretaresse

06 35 11 58 09

Jan Löbker

Jan Löbker

Adviseur bedrijfsvoering

Annemiek Nieuwenhuis

Annemiek Nieuwenhuis

Secretaresse

06 57 94 23 45

Nellie Boot

Nellie Boot

Administrateur

06 57 94 38 84

Karien van Dullemen

Karien van Dullemen

Persvoorlichter

06 12 40 75 55

Natasja van der Veer

Natasja van der Veer

Junior redacteur

06 83 17 15 57

Han Oei

Han Oei

Applicatie beheerder

06 22 93 71 13

Leo Meijdam

Leo Meijdam

Teamleider project- en financiële administratie

06 35 11 58 00

Anneke Wijmans

Anneke Wijmans

Secretaresse

06 57 94 22 06

Luca de Boer

Luca de Boer

Communicatieadviseur

06 23 01 27 91

Eric Bijleveld

Eric Bijleveld

Nicole Edens

Secretaresse

06 57 94 19 57

Nathalie van Haastrecht

Nathalie van Haastrecht

Financieel medewerker

06 57 94 38 58

Laura Houtman

Laura Houtman

Personeelsadviseur

06 57 94 38 00

Meliha Aksu-Karaoz

Meliha Aksu-Karaoz

Financieel medewerker

06 83 17 14 63

Denise van den Broek

Denise van den Broek

Secretaresse

06 57 94 23 20

Saskia Hinssen

Saskia Hinssen

Projectleider acquisitie

06 57 94 30 86

Sandra de Weerd

Sandra de Weerd

Secretaresse

06 57 94 19 57

Alle medewerkers team Bedrijfsvoering

Verbonden aan Platform31

Medewerkers Digitale Stedenagenda

http://digitalestedenagenda.nl/over-dsa/

Mart Grisel

Directeur EUKN EGTC

06 50 25 29 39

Peter Hopmans

Energieambassadeur Huren met Energie

Jan Klinkenberg

Programmamanager

06 51 36 15 61

Bob Knoester

Projectteam City Deal Inclusieve Stad

Charlie Kock

Energieambassadeur Huren met Energie

Jasmijn Koelega

Junior projectleider

Olivier Lauteslager

Programmamanager VvE's en School vol Energie

06 14 43 76 63

Gea Lentz

Projectleider

Peter Linders

Energieambassadeur Huren met Energie

06 53 40 62 21

Jeffrey Mennen

Energieambassadeur Huren met Energie

Eelco Ouwerkerk

Programmamanager Kantoor vol Energie

06 83 33 80 17

Veerle Petit

Projectteam City Deal Inclusieve Stad

06 43 04 47 55

Emirto Rienhart

Energieambassadeur Huren met Energie

06 12 09 96 28

Annelies van der Nagel

Projectleider

06 53 79 36 98

Maarten van Poelgeest

Procesbegeleider actieteams wooncoöperatie

06 12 61 10 33

Wendy van Schie

Congresmanager

06 53 80 43 90

Alle medewerkers verbonden aan Platform31